Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zobaczyc/domains/kreatywnosc.zobaczyc.org/public_html/wordpress/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
Opowiadanie pod tytułem... myślenie dywergencyjne

Opowiadanie pod tytułem…

Narrativum to potężna substancja. Zawsze mieliśmy skłonność, by nanosić na uniwersum opowieści. Kiedy istoty ludzkie pierwszy raz spojrzały w gwiazdy, które są wielkimi, ognistymi słońcami położonymi niewyobrażalnie daleko, zobaczyły wśród nich wielkie byki, smoki i miejscowych bohaterów.

// Terry Pratchett

Opowiadanie pod tytułem

Zadania dywergencyjne to takie, które nie mają jednego prawidłowego rozwiązania. Można je rozwiązać na wiele różnych sposobów i żaden z nich nie będzie ostateczny.

Zadanie

Twoim zadaniem jest  napisanie krótkiego opowiadania pod zadanym tytułem. Historii, która zamknie się w dokładnie 10 zdaniach (ni mniej ni więcej!). Możesz pisać o czym tylko chcesz. Pamiętaj tylko o tym, że historia ma mieć początek i koniec i zmieści się w 10 zdaniach.

 

Tytuł historii:

Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany.

Źródła

Nęcka E., Orzechowski J., Słabosz A., Szymura B. (2005), Trening twórczości, Gdań­skie Wydawnictwo Psychologiczne, Gdańsk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six − five =