Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zobaczyc/domains/kreatywnosc.zobaczyc.org/public_html/wordpress/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
O czym jest ten blog? - Kreatywność

O czym jest ten blog?

Dlaczego kreatywność jest taka fascynująca?

Bo sama w sobie jest swojego rodzaju zagadką, a do tego powoduje powstawanie fascynujących rzeczy. To takie WOW do kwadratu. Z bąbelkami.

W ostatnim czasie pojęcie kreatywności odmieniane jest na wszelkie sposoby. Jest coraz więcej poradników, kursów, testów dostępnych dla każdego w Internecie. Ich jakość często pozostawia wiele do życzenia.

Ten blog powstał dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na siebie i na swój rozwój. Niezależnie od dziedziny jaką się na co dzień zajmujesz to twórcza postawa, zdolności i umiejętności na pewno się przydadzą.

Co tu znajdziesz? Porządną dawkę wiedzy, opartej na badaniach naukowych, sprawdzonej i zweryfikowanej empirycznie. Testy, które pozwolą Ci samodzielnie sprawdzić jak bardzo twórczy jesteś. Ćwiczenia, dzięki którym każdego dnia będziesz stawać się jeszcze bardziej kreatywną osobą.

Sprawdź, ile jeszcze możesz z siebie wycisnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − 13 =